У вівторок, 16 жовтня, в Івано-Франківську офіційно розпочинається опалювальний сезон. Про це на оперативній нараді повідомив міський голова Руслан Марцінків.
До вечора теплокомуненерго має запустили усі котельні. СТЕК також готова розпочати опалювальний сезон.