Повернення радарів на дороги: МВС хоче отримувати 50% від суми штрафів

МВС України прогнозує, що нещодавно введена автоматична відеофіксація порушень ПДР принесе в державний бюджет 15-20 млрд. гривень щорічно.

Частина цієї суми Міністерство внутрішніх справ пропонує направляти на розвиток інфраструктури системи відеофіксації на дорогах.

Зокрема, МВС хоче отримувати 50% від суми, отриманої від порушників ПДР, виявлених за допомогою відеофіксації. Собі поліція має намір залишати 60% від отриманих коштів, а решта 40% передавати «Укравтодору» і регіонами. Всі ці кошти підуть на розвиток інфраструктури відеофіксації порушень правил дорожнього руху. В результаті надходження до держбюджету будуть ще більше.

Міністр МВС Арсен Аваков вже вніс таку пропозицію на розгляд Кабміну. Судячи з усього, його візьмуть, хай навіть і з деякими поправками. Як показує практика, ініціативи Арсена Авакова рідко блокуються українським урядом.

Варто нагадати, що з 8 жовтня 2018 року українська поліція почала використовувати американські камери TruCam для фіксації перевищення швидкості автомобілями. Але поки це проходить в тестовому режимі, без штрафів. Штрафувати почнуть вже до кінця поточного місяця.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...