Гройсман обіцяв публічне побиття корупціонерів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає оголошену урядом кампанію «Україна без контрабанди» справжньою війною проти сірих схем і нечесних підприємців та контролерів.

Про це він сказав під час наради за участю керівників митних підрозділів ДФС та представників ділових асоціацій України в Одесі, повідомляє Урядовий портал.

«Всі, хто робить країну біднішою, мають на собі відчути невідворотність змін і нашу принципову позицію. Я оголосив пряму війну цій контрабанді. І це не питання мільярд плюс чи мільярд мінус. Це питання сили країни», – наголосив Гройсман.

За його словами, зростання щоденних платежів становить 1,5 млрд грн. Збільшуються надходження з контейнера по тих групах товарів, які вважаються найбільш чутливими для вітчизняної промисловості. Передусім, ідеться про товари легкої промисловості.

«Наше завдання зробити Україну сильнішою. І або ми здатні працювати в цих умовах, або треба робити кадрові ротації і посилення, аби забезпечити тенденцію до зростання. Друзі, завершуйте (грабувати країну). Бити буду публічно», – заявив Гройсман.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...