Українцеві у Кракові відмовили в оренді кімнати через Волинь (СКРІНШОТ)

“Кімната вільна?” – “Вільна, але не для українців” – “А яку маєш проблему з українцями?” – “Маю до них образу за Волинь”.
1 вересня депутат міської ради Кракова Łukasz Wantuch опублікував скріншот переписки польського власника квартири з українцем. Останній, власне, і попросив депутата про публікацію, яку ми додаємо нижче.

“Такі справи приносять мені, як полякові, сором. Мене попросили втрутитися. Я дав шанс тій особі залишитися з достойним обличчям і написав до неї в особисті. Якщо попросить вибачення і пообіцяє, що більше так не чинитиме – я не публікуватиму її прізвища, фото і всієї розмови. Це не нормально. А якби ця особа була неповносправною або мусульманином? Не може так бути і потрібно протидіяти таким речам”, – написав депутат в соцмережі Facebook.

В коментарях розгорілася дискусія, в основному між поляками. Частина – радить депутатові вибачитися перед власником кімнати і видалити пост. Більшість – не вважає відмову в оренді для українців проявом дискримінації. Один із коментаторів пише: “Депутат впроваджує КОМУНІЗМ. Прийняття рішення про розпорядження чужою власністю, а як не подобається – залякування”. Іще одна жінка зауважила, що “за такі речі повинні боротися ті, кого це безпосередньо стосується”.

Наступного дня депутат оновив пост: “Ред. – Я пропонував Пану Міхалу мирне рішення, але він не був у цьому зацікавлений. Отже, публікую повну бесіду”.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...