6 гривень за поїздку. У Калуші планують чергове підвищення тарифів

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднений проект рішення виконавчого комітету «Про тариф на транспортні послуги на міських автобусних маршрутах загального користування».

Враховуючи звернення ПрАТ «Калуське АТП», ТзОВ «Автотранспортна асоціація» та у зв’язку із значним підвищенням цін на паливо-мастильні матеріали, експлуатаційні і запасні частини, виконавчий комітет міської ради вирішив встановити тариф щодо оплати транспортних послуг в автобусах, що працюють в звичайному режимі на міських автобусних маршрутах загального користування, до 6,00 грн. включно за одну поїздку, зазначено у проекті рішення, інформують “Вікна”.

Як йдеться в обґрунтуванні до прийняття регуляторного акту, підприємства, які здійснюють міські пасажирські перевезення автомобільним транспортом,сьогодні знаходяться у стані низької рентабельності, що спричинено невідповідністю діючих тарифів на послуги пасажирських перевезень фактичним витратам.

Тарифи на транспортні послуги на міських автобусних маршрутах загального користування в Калуші були встановлені в січні минулого року. Перегляд їх повинен здійснюватись у зв’язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг пасажирського автомобільного транспорту, що не залежать від господарської діяльності автомобільного перевізника, в тому числі в разі зміни вартості палива більш, ніж на 10%.

З січня минулого року відбулося підвищення мінімальної заробітної плати з 3200 гривень до 3723 гривень на місяць, тобто на 16,3% та значно зросла ціна на дизпаливо: в середньому з 21,62 гривеньдо 27,42 гривень за літр, або на 26,8%.

Діючі на теперішній час тарифи, встановлені у 2017 році, не відшкодовують витрати на: паливо-мастильні матеріали, електроенергію, заробітну плату, запасні частини, акумуляторні батареї, шини, витрати безпосередньо пов’язані з підготовкою та здійсненням процесу перевезення пасажирів тощо. Зазначені тарифи не забезпечують стабільну і рентабельну роботу як спеціалізованих автопідприємств, так і фізичних осіб-підприємців. Діючий тариф не дає можливості передбачати оновлення рухомого складу, що в свою чергу призводить до зменшення кількості випусків автобусів через збільшення непланових ремонтів, які будуть нести із собою додаткові фінансові витрати, що знову ж таки невпинно впливає на собівартість перевезення. Усі перелічені фактори в кінцевому результаті призведуть до зупинки автотранспорту міста, зазначено в документі.

Читайте також  НА ДНІСТРОВСЬКІЙ БУДЕ СУЧАСНА ЗУПИНКА ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ (ФОТО)

Нагадаємо, підвищення тарифів на проїзд минулого року,збурило громаду. Зокрема, тоді йшлося про те, що у міських автобусах пасажирам не видають квитки, відтак немає достовірного обліку. У зв’язку з цим неможливо встановити наскільки прибутковими чи збитковими є пасажирські перевезення. Запроваджуючи тариф 4 гривні за поїздку, міська рада обіцяла навести порядок, зокрема і з обліком пасажирів (видачею квитків), дотриманням перевізниками затверджених графіків руху та іншими проблемами пасажирських перевезень. Йшлося також про впровадження автоматизованої системи оплати проїзду (електронного квитка), а відповідний закон вступив у дію ще у травні минулого року.

У січні цього року навіть було організовано велику перевірку перевізників: 13 бригад перевіряли на кожному маршруті кількість пасажирів і дотримання графіків руху. Однак підсумки перевірки так і не були оприлюднені. А судячи з того, що на міських автобусних маршрутах нічого не змінилося і всі перевізники працюють, як і працювали до перевірки, міська влада поточним станом справ цілком задоволена. Хоча з точки зору споживачів проблеми залишилися тими ж: квитки як не видавали, так і не видають; графіків руху як недотримувалися, так і не дотримуються і жодного кроку до впровадження електронного квитка в Калуші досі не зроблено.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...