Буковелівська фірма облаштовує верхній шар асфальту в Микуличині (фото)

На дорозі Н-09 продовжують влаштовувати верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону.

Фірма «ПБС» виконує роботи у селі Микуличин, що на Яремчанщині. Загалом, від Татарова до Микуличина влаштовано вже понад 15 кілометрів ЩМА, пише Фіртка із посиланням на прес-службу компанії.

Працівники «ПБС» просять водіїв дотримуватися правил дорожнього руху. Розуміємо, що попри інтенсивний трафік доводиться трохи стояти у заторах, але наші регулювальники кожні 5-10 хвилин пропускають машини, тому чекати довго не доводиться.

«На жаль, багато водіїв порушують правила. Знаємо, що в кожного є свої причини, але ми просимо не заїжджати на щойно укладений гарячий асфальт. Після того, як машина проїде по ще неущільненому покритті, утворюється колійність. Якщо це важка машина, вм’ятини потім виправити дуже важко. Машина викатує бітум, якщо по свіжоукладеному асфальті водій ще крутить кермом – то колеса залишають по собі значний слід. Після влаштування асфальту можна їхати, як мінімум, через годину, а то й більше, залежить від погодних температур», – звертається майстер ТОВ «ПБС» Віталій Олексин.

Минулих вихідних утворилися значні затори через те, що водії їхали по зустрічній смузі. Коли була відкрита лише одна смуга, розминутися машинам було неможливо. Тому й були кілометрові корки.

Востаннє ця дорога ремонтувалась кілька десятків років тому, тож ми дуже просимо усіх учасників дорожнього руху терпіння. Дякуємо за небайдужість і підтримку. А ще ми вдячні платникам податків за великий внесок у відбудову України.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...