“До влади прийде людина зовсім далека від сучасної олігархії”: Що напророкував Україні карпатський мольфар Орест Стафійчук

Не одноразово українське суспільство звертає свою пильну увагу на пророцтва і передбачення різних мольфарів й відунів. Кожен з нас прагне знати, які сюрпризи чекають Україну у майбутньому. Сьогодні редакція розповість вам про “Карпатського мольфара” і учасника “Битви екстрасенсів” Ореста Стафійчука.

Молодий чоловік свій дар успадкував при народженні, адже у його роду “мольфари” були ще в 7-му поколінні. Орест розповідає, що ще з юного віку він навчався магії, тоді і проявився його дар яснобачення.

“Те, що володію надздібностями я збагнув ще у глибокому дитинстві. Скільки себе пам’ятаю, завжди відчував енергетику і настрій людей”-, зауважив Стафійчук.

Тоді, дитиною йому здавалося, що так можуть всі, але з невідомих причин доволі довго приховував його. Як і будь-який юнак, Орест був впевнений, що його не зрозуміють.

“В один прекрасний день я відкрив себе людям, про що ані трохи не жалію”.

Після “Битви екстрасенсів” про Ореста Стафійчука дізналась вся країна. Сотні людей приходили до мольфара за допомогою і він не відмовляв.

“Головне у моїй роботі не нашкодити людям” стверджує Орест, тому відповідально відноситься до кожного, хто звертається до нього.

Також, Стафійчук здійснив і свою другу мрію, чоловіка запросили на зйомки у кіно. Орест зауважу, що вже давно відчував це.

“В ніч, напередодні коли режисер Любомир Левицький запропонував знятись в його фільмі, мені наснився сон, що я граю в кіно. І саме в Карпатах. Отож, сон виявився віщим.”

Який прогноз на майбутнє для України дає “Карпатський мольфар”

Орест Стафійчук впевнений, що у 2018 році до влади може прийти цілеспрямована особистість, що буде зовсім далекою від сучасної олігархії. Він прогнозує, що це буде чоловік з великими амбіціями, який зуміє заручитися підтримкою більшості політичних партій і буде користуватися не аби яким авторитетом у жителів України.

Читайте також  У Львівській області на зaкритій фермі вівчарки з’їли чoлoвіка, який їх гoдyвав

Стафійчук також зауважив, що Україні потрібно готуватися до тривалого діалогу із сусідами, перш за все з Росією. Ігнорувати накопичені проблеми просто не можливо. У цьому випадку 2018 рік не принесе з собою позитивних змін, а криза затягнеться ще на 5 років. Щоб переламати негативні економічні тенденції, українські лідери повинні налагодити відносини з країнами-сусідами. Вони повинні добитися стійких торгових зв’язків і військового нейтралітету по відношенню один до одного.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.