Спортсменка з Франківщини стала найкращою легкоатлеткою травня в Україні

Завершилося голосування з визначення найкращих легкоатлетів травня в Україні: ними стали Мар’ян Закальницький та Христина Юдкіна.

І серед чоловіків, і серед жінок перемогли атлети, які найкраще себе проявили у Китаї на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьбиі, нформує прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Спортсменка з Франківщини Христина Юдкіна встановила на дистанції 50 км рекорд України (4:22.15), що дозволило їй здобути бронзову нагороду в команді та стати 12-ю в індивідуальному заліку.

Найкращим легкоатлетом став Мар’ян Закальницький, який виграв у Тайцані срібну нагороду в команді та посів 4-е місце в особистому заліку на дистанції 50 км (3:44.59).

Опитування традиційно проводиться серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.