У Черкасах близько 30 школярів масово втратили свідомість на лінійці, один учень в реанімації

Інцидент стався у черкаській школі №8. На ранковій лінійці школярам масово стало зле. Близько 30 дітей втратили свідомість. Усі школярі були відразу доставлені до лікарні, один з них – у тяжкому стані перебуває у реанімації.

Навчальний процес у школі припинено, повідомляють на офіційному сайті міської ради Черкас.

Як повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, зараз лікарі та інші фахівці встановлюють всі обставини інциденту.

– Поки немає чіткого розуміння, що спричинило масову втрату свідомості та запаморочення у дітей різного віку. Ранкова лінійка відбувалась традиційно на вулиці, до сніданку. Погодні умови дозволяли це здійснювати. Також немає підстав нарікати на споживання якихось шкільних страв. Оскільки діти, щойно прийшли з дому, і нічого не їли у шкільній їдальні. Тому у терміновому режимі керівництвом школи та педагогічним колективом було проінформовано про цю ситуацію батьків та ухвалено рішення про зупинку навчання у закладі до моменту з’ясування обставин і причин цієї критичної ситуації, – наголосив Сергій Павлович.

Як повідомляє місцеве видання Zmi.ck.ua на 11 годину ранку до обласної лікарні було госпіталізовано 42 дитини. Усі потерпілі – учні 2-7 класів.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...