“Я все з’ясувала …”: Відому журналістку, яка займалася розслідуванням злочинів Порошенка, затримали прямо в аеропорту

Популярну українську журналістку, заступника редактора видання “Страна”, затримали прямо в аеропорту Бориспіль.

За словами Світлани Крюкової, їй влаштували допит про відвідування Криму. Спочатку вона навіть не розуміла про що йде мова, адже на півострові вона не була більше 7 років. Світлана додала, що допит проводили під запис відео-камери. Жінка зізналась, що затримують її вже не вперше і намагаються повністю з’ясувати її пересування. За словами Крюкової, така увага пов’язана з її розслідуванням про Петра Порошенка.

“Поясню раз і назавжди. Дурники, я туди після анексії навіть листи голубиною поштою не шлю (в Крим, ред). На майбутнє – в Москві була, давненько, їздила з пересадкою в Липецьк. Перевіряла, як наш український Президент справно платить податки від Липецької фабрики в російський бюджет. І все з’ясувала. Працювала фабрика. Коли говорив, що не працювала. З тих пір в його моралі нічого не змінилося, а мене на кордоні в рідну країну зупиняють ”

За словами головного редактора видання, дівчину відпустили тільки після 20 хвилин допиту. Чоловік припустив, що проти дівчини намагаються знайти щось, завдяки чому проти неї можливо буде відкрити справу.

“Питали, про відвідування Криму, де вона вже 7 років не була. Питання – в чому причина такої уваги? Бюрократична тупість чи бажання нагадати, що” великий брат стежить за тобою “? Хоча про це ми і так знаємо. Ще варіант – спроба сфабрикувати якусь нову справу. Розберемося. ” – Заявив Ігор Гужва.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...