“В нападі білої гарячки”: Подружня пара перерізала один одного

Інцидент стався вчора, 1 травня о 20:20 вечора, по вулиці Паризької Комуни в окупованому місті Донецк.Как стало відомо “Ведомостям Донбасу» з власних джерел в рядах бойовиків ДНР, загинули чоловік і жінка 1954 і 1966 народження, а їх 22-річна дочка отримала телесні ушкодження.

Добряче напідпитку чоловік в нападі білої гарячки зарізав свою дружину і намагався порізати дочку, але остання встигла вчасно закритися в туалеті. Чоловік, який брав участь в бойових діях на стороні терористів «ДНР», не отримав своєчасну психологічну допомогу і, зрештою, не зміг впоратися зі стресовим станом.

Один з учасників побутової поножовщини схопив ніж для оброблення м’яса і почав наносити удари своїй опонентці. Потім, залишивши стікати кров’ю поранену, 64-річний чоловік вистрибнув у вікно третього поверху. Чоловік лежав на дитячому майданчику поруч з будинком, а жінка – всередині приміщення. Тіла обох загиблих направлені в морг на проведення «судово-медичної експертизи». Дівчина, дочка подружжя, з тілесними ушкодженнями госпіталізована в лікарню, її прооперували.

Як повідомляє «джерело» на місці злочину виявили знаряддя злочину і продовжують працювати над встановленням можливих свідків.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...