Або СІЗО, або психлікарня: Що чекає на матір, яка врятувала 10-річну доньку від старого гвалтівника

У Тернопільській області розслідують гучну кримінальну справу про те, як мати з ножем в руках захищала свою 10-річну дочку від літнього гвалтівника.

“Зараз жінка, яка завдала ножові поранення пенсіонеру, перебувати в психіатричній лікарні, де експертизу. У підозрюваної, нібито, є документи, які підтверджують, що вона страждає психічними відхиленнями”, – повідомили нашому сайту в поліції Тернопільській області.

Якщо, згідно з результатами експертизи, мати постраждалої дитини виявиться осудною, то її відправлять в СІЗО. В протилежному випадку вона може надовго залишитися пацієнткою психіатричної лікарні.

Також нам стало відомо, що потерпіла дівчинка досі перебувала в притулку, але її повинні забрати родичі. У сім’ї є ще двоє братів. Діти виховуються без батька.

Що стосується постраждалого від рук жінки педофіла, то він вижив, перебуває в лікарні, в ході операції йому видалили частину кишечника, але життю ніщо не загрожує.

Нагадаємо, нещодавно в одному з сіл Монастириського району Тернопільської області пенсіонер напоїв, роздягнув і намагався згвалтувати школярку. В результаті літній чоловік опинився на операційному столі з ножовими пораненнями, 10-річна постраждала – у реанімації, а її матів затримала поліція.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...