“Всі звірства знімали на камеру”: Троє підлітків спочатку згвалтували чоловіка, а потім…

У Миколаєві затримали трьох підлітків, які, виконуючи наказ довічно засудженого ув’язненого, згвалтували у власній квартирі 39-річного чоловіка, а потім втопили його у ванні. Звірства зняли на відео. Як виявилося, це не перший злочин неповнолітніх хлопців.

Троє мешканців Луганської області 16 та 17 років приїхали до Миколаєва кілька місяців тому. За їхніми словами, нібито збиралися тут вчитися. Насправді, як з’ясували поліцейські, підлітки ховалися від правосуддя за групове згвалтування чоловіка в Луганській області. Підлітки підтримували зв’язок з довічно ув’язненим за вбивства і зґвалтування 44-річним чоловіком. Саме за його наказом вони вбили свою жертву в Миколаєві. На думку слідства, хлопці підкорялися куратору беззаперечно і за всяку ціну готові були виконати його завдання. На одному з сайтів знайомств хлопці знайшли чоловіка і домовилися про побачення у нього вдома. У квартирі в чоловіка один з хлопців роздів його, решта знімала все це на камеру і під погрозами розголосу відео згвалтували. А потім куратор з в’язниці наказав їм убити жертву. Для цього підлітки наповнили ванну водою і втопили чоловіка, після чого з квартири забрали техніку господаря, його банківську картку, з якої зняли 7 тис. грн, і пішли.

Оперативники затримали хлопців в день скоєння вбивства. Награбоване разом з іншими речовими доказами поліцейські вилучили. За сприяння Пенітенціарної служби України було встановлено місце відбування покарання куратора зловмисників, він знаходиться у в’язниці в Дніпропетровській області. Зараз правоохоронці проводять з ним слідчі дії.

Також правоохоронці перевіряють причетність затриманих до скоєння аналогічних злочинів на території не тільки Луганської та Миколаївської областей, а й інших регіонів.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...