Карітас пропонує франківцям та переселенцям до 2500 євро гранту на власну справу

Франківський Карітас пропонує переселенцям та місцевим мешканцям розпочати власну справу.

Карітас Івано-Франківськ розпочинає реалізацію нового проекту з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва “Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” в Івано-Франківській області.
Проект здійснюється за підтримки Міжнародної організації з міграції за фінансування Уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW.
Спробувати себе у ролі підприємця можуть внутрішньо переміщені особи та представники місцевої громади віком від 18 до 60 років.
В рамках проекту заплановано навчання – три дводенні тренінги із розвитку самозайнятості та один дводенний тренінг з мікропідприємництва.
У тренінгах за напрямком “Самозайнятість” можуть взяти участь особи, які в минулому не отримували грантів від МОМ або інших донорів та вже розпочали або готуються започаткувати власну справу. За умови успішного захисту бізнес-плану з самозайнятості розмір гранту складає до 650 €.
До тренінгів із мікропідприємництва запрошуються особи, які мають досвід офіційно зареєстрованої підприємницької діяльності, підтверджений відповідними документами, не пізніше ніж з 01.01.2017 р., мають активний діючий бізнес й претендують на отримання гранту для розширення бізнесу. Розмір гранту в разі успішного захисту бізнес-плану та виконання додаткових вимог донора складає до 2500 €.
Детальніша інформація про проект – на сайті Карітасу:
Минулого року франківський Карітас вже реалізовував проект з самозайнятості. 27 осіб виграли гранти на започаткування власної справи, серед них – 18 переселенців та 9 місцевих мешканців.
Вікторія Діброва – переселенка, яка виграла грант з самозайнятості та розширила свій бізнес. Жінка закликає бути активними та не боятися спробувати себе у ролі підприємця. Вікторія переїхала з міста Сніжного, що на Донеччині, зараз мешкає у Городенці Івано-Франківської області. І там відкрила атракціони для дітей – батути, електромобілі, велокари.
Наразі розпочата реєстрація для участі у новому проекті. Для реєстрації потрібно звернутися до представників Карітасу за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Крихівецька, 102, попередньо узгодивши час зустрічі за контактними телефонами: 099 29 85 421, 097 79 11 484.

Читайте також  Прикарпатцю, який задля наживи вдерся у дім пенсіонерки й душив її, “світить” до 12 років тюрми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...