Буде безліч жертв: Путін прийняв рішення щодо Донбасу

Російський громадський і політичний діяч Гарі Каспаров вважає, що на окупованому Донбасі президент Росії Володимир Путін йде за своїм традиційним сценарієм

За його словами, не виключено, що Путін готує серйозну ескалацію.

“В умовах наростання конфлікту він (Володимир Путін – ред.) відмовляється від компромісів, підвищуючи ставки. В даному випадку він прийняв для себе рішення не поступатися ні п’яддю землі української в цьому конфлікті. Не виключено, що все-таки він не залишив надії на новий розвиток конфлікту. Хоча, звичайно, це буде пов’язано з величезними жертвами, з серйозними політичними витратами. Але я вважаю, що ця опція розпалювання нового етапу української війни, вона нікуди не поділася, тримається в стратегічному запасі, і для неї необхідний плацдарм, який там створено, для потенційного наступу на Маріуполь, спроби захопити інші українські міста», – говорить Каспаров.

При цьому він зазначив, що сам особисто вважає цей сценарій малоймовірним, однак у Путіна може бути інша точка зору.

«Поки мені здається це малоймовірним, але не будемо забувати, попереду Чемпіонат світу з футболу, а такі великі спортивні заходи, як ми знаємо з історії, вони зазвичай розпалюють диктаторський апетит. Берлін 1936 рік, Сочинська Олімпіада, відразу після них починаються якісь агресивні дії. Тому я б вважав, що українська тема далеко не закрита”, – заявив Каспаров.

Як раніше писала Politeka, розшукуваний слідчою групою фігурант справи про збитий на Донбасі малайзійському Boeing з позивним «Дельфін» – це головний інспектор Центрального військового округу, генерал-полковник Микола Ткачов.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.