Дівчина, яка відповідає всім вимогам чоловіка: Китаєць розбагатів на українських дружинах(фото)

Китаєць Мей Айсі заснував в Україні клуб із пошуку українських дружин для співвітчизників, пише Gazeta.ua.

Ідея бізнесу прийшла після одруження з українкою. Завдяки фотографіям з дружиною він прославився на своїй батьківщині. Знімки стали вiрyсними в інтернеті.

Чоловік виріс в сім’ї робітників в Ченде. Після закінчення школи він вирішив продовжити вчитися в Україні через низьку вартості навчання. Під час гри в настільний теніс познайомився з українською старшокласницею Дашею. Йому на той момент було 28 років, дівчині – 16. Пара одружилася і Мей відкрив власний бізнес.

За його словами, до нього почали звертатися чоловіки з проханням допомогти їм знайти гарну українську дружину. Це надихнуло на запуск клубу знайомств Culove, який зводить успішних китайських чоловіків і прuвaбливих українок.

Дівчат для клубу шукає старша сестра дружини Альона. Вона виходить на вулицю і пропонує перспективним кандидатам зустрітися з “незвичайними китайськими чоловіками”.

Щоб підготувати українок до можливого життя в Китаї, агентство навчає дівчат мови та культури. Щороку проводять кілька заходів, де десятки українок знайомляться з китайцями. Вечірка починається з того, що дівчата одна за одною спускаються сходами. Потім учасники проводять час за бесідою і танцями.

Вечірка з 30 українками в Харкові обійдеться холостяку в $10 тис. Постійне члeнcтво в клубі, що включає в себе 8 побачень, коштує близько $15 тис. А за $45 тис. клуб зобов’язується знайти клієнту дівчину, яка повністю відповідає всім його вимогам.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.