36 котів, собаки, декоративні щури: як бабуся у жахливих умовах внучку виховувала. ВІДЕО

Тридцять шість котів, собак, декоративних щурів та голубів утримувала у своєму будинку тернополянка.

За тваринами не доглядали, відтак через сильний сморід сусідам довелося викликати правоохоронців, інформує WestNews з посиланням на Медіатор.

“Жінка, яка утримувала тварин, спочатку не хотіла відкривати двері. Коли патрульні разом з зоозахисниками зайшли до помешкання відразу кинувся дуже неприємний запах, була цілковита антисанітарія”, – розповідає прес-секретар патрульної поліції Тернополя Оксана Смільська

Господарка пояснила, що їй віддають усіх тварин, яких не продали на ринку біля Збруча. Дехто, за окрему плату, просить взяти котів до себе на деякий час.

“Нарешті ми змогли зайти до Анжели, що збирала тварин. Сказати, що вони утримуються там в жахливих умовах, просто промовчати. В захаращеній квартирі живе сама господиня з онучкою. На горах сміття тулились купа тварин.  Сморід стояв страшенний від нечистот та трупів тварин, що нудило всіх”, – пишуть волонтери ТОГО «Ноїв ковчег» у соціальній мережі.

Разом жінкою у цій квартирі проживала її 13-річна онука. Патрульні передали її додому матері і повідомили соціальну службу, щоб приглянули за дитиною. Усіх тварин забрали волонтери.

До слова, влітку в Івано-Франківську горів ринок тварин. Виявилося, що тварин утримувала одіозна власниця квартири, яка, імовірно, займається їхнім нелегальним продажем на “чорному” ринку на Тичини.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.