Чому в спеку болить голова і як дати собі раду

За статистикою, у кожної 4-ї людини в спекотну погоду починає боліти голова.

Влітку люди часто відчувають головну біль, навіть відпочиваючи на свіжому повітрі та не перебуваючи біля комп’ютера. Причин може бути декілька, як і їх вирішень. Про те, які саме причини можуть вплинути на ваш головний біль і як з цим впоратись, пише Ukr.Media

Причина 1: нерухомість пози протягом декількох годин. В такому випадку вам допоможе будь-яка мімічна гімнастика, гримаси, нахили голови.

Причина 2:хронічне напруження очей. Вирішення проблеми – короткі перерви від комп’ютера, читання інших документів і зосереджений погляд на конкретну річ.

Причина 3:недолік магнію. Виявляється, недолік цього мікроелемента, як магній, може викликати періодичні головні болі або навіть мігрені. Що робити? З’їжте жменю сухофруктів або банан.

Причина 4:зневоднення. Це, мабуть, найпоширеніша причина літніх головних болів. Ну а якщо ви ще й прихильник міцної кави, тоді вихід один – пийте воду.

Причина 5:в меню багато білка. Саме завзяті любителі м’яса в жарку погоду часто страждають на головні болі. Переходьте в спеку краще на рослинну їжу і головні болі вас незабаром покинуть.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.