Зіткнення поїздів на Хмельниччині: стало відомо, що з пасажирами

Ситуація з aварією вантажного поїзда та пасажирського поїзда 139 сполученням Київ – Кам’янець-Подільський на Хмельниччині є контрольованою. Пасажирів поїзда автобусами доставили до пункту призначення – Кам’янця-Подільського. Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник начальника департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення “Укрзалізниці” Олександр Красноштан.

Він зазначив, що нам місце aварії виїхали і працюють директор департаменту пасажирських перевезень та виконувач обов’язків начальника філії в “Пасажирська Компанія”.

“Ситуація з пасажирами з перших хвилин була та залишається контрольованою. Терміново було організовано доставку пасажирів автобусами до пункту призначення – Кам’янця-Подільського, оскільки серед пасажирів була група дітей, які сьогодні ж повертатимуться до Києва”,– написав Красноштан.

Він наголосив, що працівники поїздної бригади забезпечили безпечну eвакуацію пасажирів, не допустивши паніки і цілковито контролюючи ситуацію.

“Одна з пасажирок наразі перебуває в лікарні в Кам’янці-Подільському, стан її задовільний. Всі витрати на лікування застрахованого пасажира нестиме страхова компанія, її представники контролюють ситуацію”, – написав Красноштан.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...