Долар і євро пруть до небес: банки та обмінки різко змінили курс валют

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 2 липня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 40,6413 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 43,6853 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Нацбанку знову доведеться майже щодня продавати долар на торгах, щоби перекривати дефіцит пропозиції валюти на ринку. Адже гривня стрімко втрачає свої позиції. А отримана як розрахунок компаній-підрядників бюджетних організацій гривня стане додатковим «паливом» для розігріву попиту на міжбанку. Як наслідок, тиск на курс гривні ще посилиться.

Вже до кінця цього тижня пожвавляться й експортери — їм потрібна гривня для розрахунків із персоналом за підсумками червня. Це дещо знизить дефіцит пропозиції валюти вже з середи-п’ятниці і дозволить Нацбанку трохи заощадити резерви саме в ці дні.

попиту на валюту за рахунок попередніх вливань бюджетних грошей кінця минулого кварталу у поєднанні зі зростанням активності продажів експортерів ближче до середини тижня частково перекриють один одного, але створюватимуть ситуативні перекоси на користь попиту, то на користь пропозиції весь тиждень.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.