Джонсон розповів, що буде з Україною у разі перемоги Трампа

Борис Джонсон явно дав зрозуміти, що буде після того, як Дональд Трамп переможе у перегонах президентів США.

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон поділився своїм поглядом на потенційне президентство Дональда Трампа у США. Також він наголосив на відносинах з Путіним та Україною.

Про це повідомляється на сайті “nv“.

Джонсон вважає, що навіть якщо Трамп знову стане президентом США, він незабаром зрозуміє, що домовитись із Путіним неможливо. Незважаючи на деякий оптимізм щодо минулих дій Трампа, таких як надання Україні ракет Javelin та висилка російських дипломатів після інциденту з отруєнням у Солсбері, Джонсон передбачає, що Трамп у результаті зрозуміє серйозні труднощі, пов’язані зі спілкуванням з Путіним.

“Досить скоро зрозуміє, що жодна угода з Путіним неможлива, тому я думаю, що він, зрештою, буде тим президентом, який допоможе захистити демократію та підтримає Україну”, – заявив Джонсон.

Так, колишній прем’єр-міністр Великобританії висловив оптимізм щодо того, що Трамп зрештою стане президентом, який захищає демократію та підтримує Україну.

Крім цього, він також припустив, що позиція ультрареспубліканців, які виступають проти допомоги Україні, може змінитись після президентських виборів.

Борис Джонсон наголосив, що допустити руйнування вільної, суверенної та незалежної європейської демократії, такої як Україна, не відповідає консервативним цінностям.

“Не думаю, що є щось хоч трохи консервативне у тому, щоб дозволити знищити європейську демократію, вільну, суверенну, незалежну європейську демократію, таку як Україна. Де тут консерватизм? Це що, у традиціях Рональда Рейгана? Я цього не бачу”, — додав коханий українцями Борис Джонсон.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.