“Закреслюють кандидатуру Путіна”: у чаті “виборчкому” Керчі звітують про масове псування бюлетенів. Фото

У Росії та на окупованих ворогом територіях України продовжують розкриватися факти псування бюлетенів на виборах президента РФ. Зокрема, багато таких епізодів зафіксовано в окупованому місті Керч у Криму.

Про це OBOZ.UA стало відомо із власних джерел, які надали виданню скриншоти повідомлень із чату “виборчкому” Керчі. Члени “виборчих комісій” скаржилися в ньому на велику кількість недійсних бюлетенів.

Кримчани обливали їх зеленкою, залишали на бюлетенях нецензурні написи (зокрема образи на адресу російського диктатора) та непристойні малюнки, робили у них дірки, ставили одразу кілька галочок. Також нерідко закреслювали ім’я Путіна та дописували до списку кандидатів померлого російського політика Олексія Навального та навіть президента України Володимира Зеленського.

У Керчі зіпсували багато бюлетенів, дописували ім’я Навального. Джерело: Скриншот 

Виборці псували бюлетені. Джерело: Скриншот

 

У цьому ж чаті члени “виборчкомів” мали звітувати про відкриття та закриття дільниць, а також повідомляти про візити іноземних спостерігачів та “провокаторів”.

Звіт про відкриття та закриття. Джерело: Скриншот

Учасники чату “виборчкому” Керчі. Джерело: Скриншот

У Росії в неділю 17 березня завершилися незаконні вибори президента. Чинному диктатору Володимиру Путіну “намалювали” абсолютну перемогу з результатом понад 87% голосів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.