У ліцеї №4 Івано-Франківська підтвердили факт булінгу щодо сина військового. Справу передають до поліції, далі – в суд

У ліцеї №4 Івано-Франківська підтвердили факт булінгу у шостому класі щодо сина військового. Це вдалося встановити завдяки проведеній груповій психологічній діагностиці та анонімному анкетуванню дітей.

Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки міської ради Вікторія Дротянко під час брифінгу. За її словами, наступний етап, який відбудеться, – це висновок правоохоронних органів та подання справи до суду.

“Працює декілька структур щодо цього питання – департамент освіти та науки, служба у справах дітей і, звісно, правоохоронці. Що стосується департаменту освіти, то вже проведено низку дій, які проводяться у випадках, де є і зазначено випадок булінгу. Завдяки психологічним службам і спеціалістам департаменту проведена групова психологічна діагностика та анонімне анкетування дітей. За їхніми результатами визначено наявність булінгу в шостому класі. Після цього ми подаємо всі наші висновки та протоколи до правоохоронних органів. Наступний етап – це їхня робота. Тобто, я так розумію, це висновок правоохоронців з поданням справи до суду”, – сказала Дротянко.

Нагадаємо, у ліцеї №4 шестикласника цькували за його імʼя та те, що він грає на скрипці. Хлопчика звати Єремія, його тато вже два роки служить в лавах Збройних сил України.

Учень отримував на телефон повідомлення від однокласників зі словами “плач”. Дехто зі школярів також погрожував йому, що наставить синці. Крім того, в один із днів Єремію випхали з класу.

На інцидент майже одразу після розголосу відреагував освітній омбудсмен Сергій Горбачов та міністр освіти й науки Оксен Лісовий. Обидва посадовці запевнили у тому, що будуть контролювати ситуацію.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.