Карпатський мольфар назвав провісники перемоги України над росією

Що нам підкаже природа


Карпатський мольфар Любомир зробив прогноз щодо закінчення війни в Україні. Він зауважив, що будуть провісники, які означатимуть якнайшвидше завершення бойових дій.

Спочатку прийде знамення у вигляді надзвичайно яскравої комети, яка пролетить над небосхилом, висвітлюючи нічне небо. Це буде символ різких змін і початку нового витка боротьби. Ті, хто побачить її, повинні готуватися до випробувань, але і не втрачати надії, – каже мольфар.

Також незабаром може з’явитися нова людина, яка стане на чолі ЗСУ. Він буде досить мудрим для того, щоб перетворити армію України. У воїнів зміцняться міць і воля до перемоги.

Крім того, мольфар вважає, що повернення наших земель буде супроводжуватися знаками в природі:

Спочатку на землю спустяться надзвичайно великі зграї птахів, яких не бачили тут десятиліттями. Вони принесуть з собою новини оновлення та об’єднання. Далі земля розквітне неймовірним цвітом навіть у найменш очікуваних місцях – це буде знаком, що сили природи стоять на боці справедливості, і що настав час для відновлення єдності нашої нації.

Росіяни самі почнуть шукати шляхи досягнення миру, коли у них настане прозріння. Народ країни-агресора обов’язково відчує тягар від підтримки зла.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.