На Івано-Франківщині пара, яка прожила в шлюбі 67 років, пoмeрлa в один день

9 січня у селі Космач, що у Дзвиняцькій громаді, в один день померла літня пара, яка прожила в шлюбі 67 років.

Михайло і Параска Волочій одружилися 67 років тому, 15 березня. У них є один син, який подарував їм 2 онуків, а ті — 2 правнуків, пише “Bogo news”.

Чоловік народився 1927 році та на 4 роки був старший за жінку. Був найстаршим чоловіком в селі.

“Познайомились вони у місті на базарі на Штефана. Довго не зустрічалися, одразу згодилися і одружилися. Спочатку жили у жінки дома, а потім побудували свою хату. Весілля було 2 дні. У перший день увечері приходили шити вінки з барвінку. Молоду колись дуже файно завивали. На віночок купляли ще завушниці, голова вся була у стрічках по два метри, тоді хустка і рантух. Після того разом з молодим і музиками йшли до слюбу”, — розповідала жінка у своєму інтервʼю декілька років тому.

Жінка 30 років пропрацювала у колгоспі, а 13 років по сезонах. Чоловіка в селі знали, як доброго майстра. Він по цілому селу тесав дерева на будинки. У Станіславі клав водопроводи, все місто прошив каналізаціями.

“Кожен має свій характер, свій розум, тепер дуже багато гордих, бо зараз людям добро. Тепер би так ніхто не терпів, як у нас було колись”, — розповідала Параска.

Похорон відбувся 11 січня у день народження жінки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.