Це мав бути жах. Лікар не раз радив робити аборт

Щастя ходить парами.Малгося й Адам хотіли дитину від самого початку шлюбу, раніше, ніж у них буде красивий будинок із показним метражем, сучасний автомобіль та стрімка кар’єра. Вони були відкриті. Не вираховували. Але минув рік, і нічого не сталося.

vagitnist-1-e1483092394225

Пакунок від Господа

— І тоді ми поїхали до Ченстохови просити Божу Матір про дитину, — згадує Адам. Зрештою, лікарі знайшли причину, провели лікування і Малгося завагітніла. Наближалося Різдво. У січні на них чекав ще один сюрприз: це був не одиничний подарунок, а справжній пакунок від Бога. Малгося була вагітна близнюками.
На жаль — під загрозою. Лікарка скерувала їх до іншого лікаря в Любліні, а він, коли оглянув плід, порадив їм «відомого фахівця» у Варшаві. Що було робити? Благополуччя дітей було найважливішим, тому вони поїхали. «Коли лікар побачив мене, він просто сказав мені, що це “жахливо” і потрібно якомога швидше зробити аборт, — розповідає Малгожата. — Він сказав, що навіть якщо близнюки якимось дивом народяться, то матимуть усі можливі генетичні дефекти».

Справжній шок. Радість умить луснула, як мильна бульбашка. Мало бути інакше — щасливе очікування і народження бажаних дітей; а тепер новина, що це «нікуди не годиться». Для Адама й Малгосі це було як грім серед ясного неба. Важко було зібрати розпорошені думки, які атакували їх словами лікаря‑«спеціаліста». «Ми довго розмовляли; на щастя, дружина твердо стояла на тому, що ми не перериваємо вагітність. Водночас вона заспокоювала мене, говорила, щоб я не приймав близько до серця все, що сказав лікар», — згадує Адам.

Незвичайна опікунка

Минали наступні дні і тижні, повні напруження й занепокоєння від того, що принесе майбутнє. Візити до лікаря були дуже важкими, несли величезний біль. До гінекологічного кабінету Малгожата мусила заходити одна; крім того, щоразу починалася та сама історія: лікар наполегливо радив зробити аборт, говорив, що це єдине правильне рішення, немає іншого вибору.

Читайте також  Через Івано-Франківськ пройде мотопробіг за єдність української держави

«І тоді моя теща розповіла нам про Помпейську новенну. Ми одразу похапали розарії, відчуваючи, що це для нас останній порятунок», — розповідає Адам. Малгожата мала в серці глибоку віру, що Бог їх з усім цим самих не залишить, і що Мати Божа також чуває. Один, другий, третій день новенни… а їх постійно атакують жахливі новини: що у шлунку утворилася кіста, більша за дитину; що є така і така вада; що розвиток незадовільний і так далі; проте вони не зійшли з свого молитовного поста. Витримали всі погані новини і дійшли для подячної частини новенни.

«Останній день прохальної частини припав на першу п’ятницю О 15.00 нам подзвонили з Інституту генетики, що загинула колонія клітин, і треба повторно зробити їх забір», — розповідає Малгожата. Тоді вже вона відчула, що Божа Матір щось «комбінує», і її охопили радість і мир. Справді, після нових досліджень стали приходити хороші новини: що хребти правильно розвиваються, що органи слуху в порядку, що кіста зникає. «В подячній частині до нас постійно доходили добрі новини», — додає з радістю Малгожата.

І так дійшло до пологів. «19 травня я пішла на контрольну перевірку й відчувала, що в цей день почнуться пологи. Я розповіла своєму лікарю про всі симптоми, але він нічого не хотів слухати, думав, що він знає краще. Це було важливо для мене, тому що кілька годин тому я мала отримати спеціальний гормон, який прискорює розвиток легень при передчасних пологах. Лікар відмовився його давати, а в другій половині дня я вже народила».

Шибеники

Коли хлопці з’явилися на світ, лікар не міг повірити, що вони в такому доброму стані. Багато з його діагнозів узагалі не підтвердилися. Малгожата поцілувати своїх малюків і одразу «відпливла». Нарешті вона могла відпочити після боротьби за дітей. Хлопчиків перевезли в Центр здоров’я дитини, тому що, попри несподівано гарний стан, вони потребували спеціалізованої допомоги. Мали, зокрема, проблеми, пов’язані з травною системою і сечовивідними шляхами. Для батьків почався черговий нелегкий етап лікування близнюків. «Після народження ми були з дітьми у Варшаві протягом семи тижнів, аби хлопчики могли пройти подальші операції».

Читайте також  Увага сім'ям з дітьми: можна отримати фіндопомогу у 7500 грн на дитину – кому нарахують

Наступні два роки були також повні боротьби для батьків. Рік тому Якубові зробили операція, після якої він лежав у відділенні інтенсивної терапії, і в той же час захворів його братик. Але для батьків достатньою винагородою є вигляд двох шибеників, яких повсюди повно в будинку. Їм усе цікаво, вони мужньо проходять важкі моменти, неспроможні вбити їхню дитячу радість. «Коли ми дивимося на них, то знаємо, що це випробування мало сенс. Тому що вони є. І всі турботи біля них відходять у тінь. Якби ви бачили, які це живі діти! Вони не можуть всидіти на місці!» — радісно розповідають батьки, показуючи зображення близнюків, що сміються.

Ґося й Адам завжди всміхаються. У них величезний запас оптимізму і, насамперед, віра в те, що все буде добре. Таку силу дає їм любов: любов до Бога, дітей і одне до одного. «У мене найкраща дружина в світі, вона невиправна оптимістка, завжди весела. Кращої матері у моїх дітей навіть бути не могло», — з гордістю каже Адам. «А я маю найкращого чоловіка. У пологовому будинку лікарі питали мене, де я його знайшла. Так він про мене дбав… Цей хлопець — чисте золото».

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.