Олексій Арестович зробив новий прогноз закінчення війни: “Може тривати до 2032 року”

Колишній радник Офісу президента Олексій Арестович вважає, що рф може вести війну проти України до 2032 року.

Таку думку він висловив в ефірі передачі “Альфа та Омега”.politeka.net

“Росія шукає нові форми імперії. За термінами, електоральними в тому числі, вона повинна її відшукати, стати на роздоріжжя 2032-35 року. До цього точно триватиме активна фаза протистояння. Але активна фаза геополітичного протистояння не означає активну фазу бойових дій. Може означати, але не обов’язково означає”, – сказав він.

Навіть якщо війна завершиться, на думку Арестовича, інформаційна пропаганда, економічні, дипломатичні конфлікти, російські спецслужби будуть ще довго в Україні.

“Ми з ними у конфлікті дуже надовго, і з цього треба виходити під час будівництва України як такої, усіх наших стратегічних планів. За певних умов є сценарій, де ми у гарячій фазі воюватимемо ще кілька років, можливо, аж до самого 2032 року”, – додав він.

Він наголосив, що Україна має бути готова до тривалої війни. Він не виключає сценарію ірано-іракської війни, коли дві держави постійно обстрілювали один одного.

“Але те, що протистояння буде досить жорстким навіть після припинення бойових дій, я не маю сумніву. Наприклад, такий сценарій – жодного солдата на території України вже немає, а обстріл з-за кордону триває. Війна міст, стріляють ракетами тощо. Така фаза колись була в ірано-іракську війну – сторони вичерпалися, і настав період, коли вони закидали один одного балістичними ракетами досить довго. Може, й у нас таке”, – підсумував він.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.