Що означає, коли свербить долоня: прикмета віщує не лише гроші

Кількість прикмет про сверблячку дуже велика.

Свербіння може віщувати як багатство, так і проблеми Телеграф

Можливо, ви коли-небудь помічали, що у вас свербить долоня. Якщо так, то ви напевно знаєте про народну прикмету, що це означає прихід грошей. Але чи вам відомо, що це не єдина інтерпретація цього явища? Виявляється, що свербіж долоні може мати різне значення в залежності від того, яка саме долоня свербить, коли це відбувається і як це відчувається.

Перше, що потрібно зробити, коли у вас свербить долоня, це визначити, яка саме долоня свербить: права чи ліва. За загальноприйнятою версією, права долоня свербить до грошей, а ліва — до витрат. Однак, існують і інші трактування. Наприклад, за східною філософією, права долоня символізує активну енергію Янг, а ліва — пасивне енергетичне поле. Тому права долоня свербить до зміни чи дії, а ліва — до спокою чи прийняття. За християнською традицією, права долоня означає благословення Боже, а ліва — спокусу диявольську. Тому права долоня свербить до успіху чи радості, а ліва — до негараздів чи суму.

Друге, що потрібно з’ясувати, коли у вас свербить долоня, це коли це відбувається: у який день тижня, у яку пору року або у який час доби. За народною мудрістю, кожен період має свої особливості і впливає на значення свербежу. Наприклад:

Свербіж долоні на початку тижня (понеділок-вівторок) означає зустріч з колегами. Ви можете укласти вигідну угоду або створити перспективний проект.
Свербіж долоні в середині тижня (середа-четвер) означає подорож або переміщення. Ви можете відвідати нове місце або знайти нових друзів.
Свербіж долоні в кінці тижня (п’ятниця-неділя) означає розвагу або свято. Ви можете отримати подарунок або запрошення на захід.
Свербіж долоні взимку означає тепло або затишок. Ви можете отримати підтримку або пораду від близької людини.
Свербіж долоні навесні означає оновлення або зростання. Ви можете розпочати новий етап або розвинути свої таланти.
Свербіж долоні влітку означає радість або задоволення. Ви можете насолодитися життям або здійснити свою мрію.
Свербіж долоні восени означає зміна або втрата. Ви можете змінити свою долю або попрощатися з кимось.
Третє, що потрібно врахувати, коли у вас свербить долоня, це як це почувається: сильно чи слабко, тривало чи коротко, приємно чи неприємно. За народною мудрістю, кожен тип свербежу має свою інтерпретацію і передвіщає певну подію. Наприклад:

Читайте також  Педан та Єфімов гіпнотизували людей в Івано-Франківську (фото)

Сильний свербіж долоні передвіщає значну суму грошей або багатий подарунок.
Слабкий свербіж передвіщає невелику суму грошей або скромний подарунок.
Тривалий свербіж долоні передвіщає стабільний дохід або постійна підтримка.
Короткий свербіж передвіщає одноразовий прибуток або тимчасову допомогу.
Приємний свербіж долоні передвіщає задоволення або радощі.
Неприємний свербіж долоні передвіщає проблему або розчарування.
Нагадаємо, раніше ми писали, що фото рідних у гаманці — це не тільки знак любові, але й потенційна небезпека. Експерти кажуть, що так можна притягнути порчу та погану енергію. Також ми вже писали про те, чому не можна вішати магніти на холодильник. Езотерики стверджують, що магніти можуть порушити енергетику холодильника і продуктів, а також завадити гармонії у домі. Крім того, магніти можуть пошкодити холодильник і призвести до його поломки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.