“Вона довго кричала “Давид!”, а потім і сама згоріла…”: Керівниця загиблої у Кривому Розі вчительки розповіла подробиці трагедії

Серед загиблих внаслідок російського ракетного удару по житловому будинку у Кривому Розі є молода пара, яка одружилась лише рік тому, мріяла про дитину та будувала багато планів.

Як з’ясував журналіст ТСН.ua, йдеться про 22-річну місцеву вчительку Оксану Епельман та її чоловіка Давида, передають Патріоти України.

Щемливу історію цієї родини в коментарі для ТСН.ua розповіла керівниця Криворізької гімназії №108, яка виконує обов’язки директора, Людмила Стешина.

“Загинула наша молода вчителька Оксана Сергіївна Епельман, – розповідає Людмила Стешина. – У них молода сім’я. Оксана тільки в тому році закінчила магістратуру, була дуже перспективною, мала дуже багато планів. Її дуже любили діти. Вона була вчителькою англійської мови та початкових класів, працювала вчителькою-асистенткою. Займалась з особливими дітками, про неї дуже гарно відгукувались батьки учнів. У нашому закладі вона працювала лише перший рік…У дітей очі горіли від радості, коли вони бачили її”.

“Оксана вийшла заміж 3 червня минулого року, дітей ще не було, але вона мріяла про них”, – каже Людмила Олександрівна. До цього вона додала, що вчителька не дожила лічених тижнів до свого 23-річчя. Також стали відомі подробиці про жахливу загибель цього подружжя.

“Є інформація, що першим загинув її чоловік, а вона ще довго кричала, вигукуючи “Давид! Давид!”. Потім згоріла і вона. Їх винесли в мішках…”, – розповідає Людмила Стешина.

Керівниця школи згадує, що Оксана Епельман була завжди доброю та небайдужою людиною. “Вона завжди знаходила час на плетіння маскувальних сіток. Приходила допомагати разом зі своїм чоловіком”, – додала Людмила Стешина.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.