Війна України з Росією закінчиться за двох умов: астрологічний прогноз

В Україні у квітні-травні очікується контрнаступ ЗСУ. Астролог, спеціаліст системи архітектурного планування Васту-шастра та хіромант Володимир Бадіян заявив, що війна з Росією закінчиться за двох умов.

Війна України з Росією закінчиться за двох умов: астрологічний прогноз – today.ua
Езотерик назвав сприятливі дати активних дій наших захисників. Бадіян вважає наступний місяць відповідним для просування. 5, а також 21 та 22 квітня – сильні дати, які мають ознаменуватися завоюваннями.

Астролог спрогнозував продовження маніпуляцій щодо ядерної зброї з боку лідера рашистів Володимира Путіна. Зазначено, що диктатор намагатиметься продовжувати реалізувати свої злочинні плани щодо України.

Володимир Бадіян наголосив, що російського президента по-справжньому ніхто не підтримує, хоча багато країн продовжують купувати у РФ нафту.

“Війна має закінчитися раптово. Вони просто відійдуть. У 2024 році ми вступимо в коаліцію. Це поки що єдиний вихід для України”, – пояснив хіромант.

На думку співрозмовника ТСН, рано чи пізно буде наступ Китаю, який матиме претензії на чужі території. Бадіян припустив, що у квітні може статися якась аварія чи раптова смерть. Він вважає, що переговори з Росією можуть розпочатися навесні чи восени. Станеться щось важливе, що вплине на рішення Путіна – це перший момент.

Війна України з Росією закінчиться за двох умов: астрологічний прогноз

Друга умова для припинення бойових дій – важлива перемога українських воїнів. Проте війна закінчиться пізніше. При цьому в Україні не буде спокою, якщо вона залишиться наодинці з РФ.

“У Росії такий менталітет і спотворена історія, у них 100-відсоткове розуміння, що Україна – це Росія. Це тягтиметься до того моменту, поки не матимемо ядерної зброї чи коаліції. Але коаліцію завтра я не бачу. НАТО не допомагає і допомагати не збирається. У нас буде коаліція тих держав, які зацікавлені. Це буде такий пояс між Росією та Європою. Перша країна, яка зацікавлена – Польща”, – поділився думкою Володимир Бадіян.

Читайте також  Який “мір” такі й директори. У Енергодарі окупанти зробили директором гімназії електрика без освіти

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.