Ціна на бензин не зростатиме. В Україні виготовлятимуть власне дешевше пальне

Улітку із Азербайджаном була укладена домовленість про прямі поставки чорного золота.  У лютому нафтогін, що з’єднує Одесу та Кременчук, який до цього кілька років стояв і був збитковий, планують знову запустити.

385816905

Таким чином Україна нарешті зможе скористатися відносно дешевими цінами на нафту. Улітку із Азербайджаном була укладена домовленість про прямі поставки чорного золота, а перероблюватимуть його саме у нас.

Перша партія Азербайджанської нафти прийшла в Україну ще в грудні. Однак через українські закони на завод вона поїде залізницею у цистернах. Аби нафтогони не псувалися – їх заповнюють нафтою. На маршруті від Одеси до Кременчука була російська Юралс. Перероблювати чи замінювати її азербайджанською за законом не можна, тому довелося шукати вихід.

Нафту нині перевозять  у цистернах потягами в іншу ділянку нафтогону поблизу Бродів. Це дорого, але швидко окупиться, бо зростуть прибутки від транзиту нафти територією України. Своєю чергою, зазначається, що Росія багато років блокувала поставки нафти до фактично єдиного великого українського переробника – Кременчуцького НПЗ. А ще раніше допомогла закрити інші заводи.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...