Чоловік випив чарку алкоголю і в нього розірвався стравохід: Що це за рідкісна хвороба

Чоловік провів у реанімації 26 днів.

У Львові медики майже місяць рятували чоловіка, у якого після чарки алкоголю розірвався стравохід. У нього діагностували рідкісну патологію – синдром Бурхаве.

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Медики розповіли, що 49-річному жителю Львова після застілля раптово стало зле. Він блював сім годин та у нього боліло в лівому підребер’ї. Через це чоловіка госпіталізували.

“Медики відділення невідкладної допомоги зробили пацієнту УЗД внутрішніх органів та рентген грудної клітки. Причини болю не знайшли. Водночас йому стало ще гірше. І досвідчені лікарі зрозуміли: найімовірніше, у чоловіка розірвався стравохід. Медичною мовою це називається синдром Бурхаве”, – повідомили медики.

Огляд слизової оболонки стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки з допомогою ендоскопа підтвердив діагноз медиків.

“Банкетний стравохід” – так часто називають патологію – це розрив стравоходу, який зазвичай виникає внаслідок надмірної блювоти після застілля або вживання алкоголю. В лікарській практиці такі пацієнти трапляються рідко. До 50% пацієнтів медикам вдається врятувати протягом шести годин після виникнення раптового болю – основного симптому розриву. Далі – шанси на життя в таких хворих зменшуються. Адже їжа потрапляє у середостіння грудної клітки та починається гнійний процес”, – йдеться в повідомленні.

Медикам вдалося врятувати жителя Львова після двогодинної операції. Чоловік провів у реанімації 26 днів, на 27-й його перевели до відділення хірургії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.