Серед переселенців на заході України спалахнула кишкова інфекція

Понад 30 жителів модульного містечка для переселенців звернулись за допомогою до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. Попередньо – захворіло 32 людини, пише РБК-УКРАЇНА.

Про це розповіла директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко-Тімко.

За її словами, попередній діагноз “Гостра кишкова інфекція”. З ним було госпіталізовано 11 осіб, з них 9 дітей у віці до 17 років. Всі хворі скаржаться на нудоту, блювоту, підвищення температури тіла, діарею у стані середньої важкості.

Коли лікарі оглянули всіх хто проживає у містечку, то було виявлено ще 21 хворого з легким перебігом, з них 12 дітей у віці до 17 років.

Лікар зауважила, що всі хворі ізольовані та залишаються на амбулаторному лікуванні. За їх станом спостерігають лікарі однієї з міських поліклінік міста Львів.

Окрім цього було здійснено комплекс лікувально-діагностичних та протиепідемічних заходів. У приміщеннях містечка було проведено дезінфекцію. Епідрозслідування триває.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.