У Туреччині під час землетрусу зникли українці: рідні шукають маму з дітьми та молоду дівчину

У Туреччині під час землетрусу зникли українці. Вони не виходять на зв’язок із рідними, і про їхню долю нічого не відомо. Близькі кажуть, що в Туреччині недостатньо рятувальників, а головне – техніки, оскільки багато доріг у цій зоні зруйновано.

Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Просять земляків допомогти у розборах завалів

Третю добу не виходить на зв’язок 27-річна українка Ілона Синиця. Дівчина була в місті Іскендерун, район Хатай, вулиця Єлкен.

“Вона жила в Туреччині, перебувала у квартирі зі своїм хлопцем та його мамою. Про це нам повідомила родичка хлопця”, – каже сестра Ілони Наталія.

У Туреччині під час землетрусу зникли українці: рідні шукають маму з дітьми та молоду дівчину

За словами турецької родички, в цьому місті не ведуться рятувальні роботи, всі об’їжджають це місце. Можливо, тому що завалено дороги.

Є фото руїн триповерхової будівлі, під уламками якої знаходиться Ілона. Вже триває третя доба, якщо люди живі, то вони перебувають там без води, погода холодна.

Рідні звертаються до українців, які можуть бути в Туреччині, у тому районі, щоб вони прийшли на допомогу, допомогли розбирати завали, щоби врятувати Ілону.

У Туреччині під час землетрусу зникли українці: рідні шукають маму з дітьми та молоду дівчину

Зникла ціла сім’я

Також немає зв’язку із сім’єю із Запоріжжя: 46-річною Юлією Петровою та її синами – 10-річним Захаром Гладким та 5-річним Матвієм Гладким.

Сім’я у квітні приїхала до Туреччини, рятуючись від війни. Глава сім’ї військовослужбовець, він поранений і зараз перебуває у шпиталі.

Мама із синами жили в місті Антак’я, винаймали квартиру на другому поверсі житлового комплексу “Ренесанс резиденс” у третьому блоці. На сьомому поверсі жила тітка Юлі, теж з України. Поки що жодних даних про них немає.

У Туреччині під час землетрусу зникли українці: рідні шукають маму з дітьми та молоду дівчину

“Туди зараз поїхала двоюрідна сестра Юлі, вона обходить госпіталі та лікарні, але їх ще не знайшла”, – каже родичка Тетяна.

Читайте також  У Карпатах стався землетрус

За останніми даними, у цьому зруйнованому комплексі вночі розпочалася пожежа, тому рятувальні роботи призупинені. Але всі близькі дуже сподіваються на диво.

Батько дітей уже виписується зі шпиталю і дуже хоче поїхати туди, щоб самому брати участь у пошуках дружини та дітей. Але виїхати з країни він не може, йому потрібна юридична допомога, щоб якось вирішити питання з виїздом.

6 лютого у Туреччині та Сирії сталися потужні землетруси. На ранок 8 лютого кількість жертв у двох країнах становила вже більш ніж 9600 осіб. Рятувальні роботи продовжуються. До Туреччини з України вилетіли 87 рятувальників, які допоможуть у пошуку людей під завалами.

 

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.