Собор Архістратига Михаїла 2022 року: Що потрібно зробити і що під забороною у свято

Собор Архістратига Михайла та інших небесних сил безтілесних святкують щорічно 21 листопада. Це велике православне свято присвячене ангелам Господнім на чолі з їхнім головнокомандувачем архангелом Михайлом.

У народі він відомий під назвою Михайлів день. Про головні традиції та заборони свята читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Історія Собору Архістратига Михаїла

Архістратиг Михаїл – голова ангельського війська в битві зі злими силами. Саме він закликав ангелів боротися із сатаною в ім’я Господа. Божі ангели здобули перемогу, і демони були назавжди скинуті в пекло, йдеться в Одкровеннях Іоанна Богослова.

У 4 столітті Лаодикійський собор ухвалив шанувати ангелів не як творців світу, а як служителів Божих і встановив святкування Собору архістратига Михаїла.

Як святкують Собор Архістратига Михаїла

У день Михайла православні намагаються сходити на церковну службу і помолитися Архістратигу Михаїлу. На свято можна вінчатися; вважається, що його слід відзначити весело, запросивши гостей до багатого столу.

Чоловіків на ім’я Михайло 21 листопада вітають із днем ангела.

Що не можна робити на Собор Архістратига Михаїла

У свято не варто працювати по дому та на землі, а також займатися рукоділлям. Категорично не можна відмовляти в допомозі, лаятися і злословити, засуджувати та бажати іншим зла.

Згідно з прикметою, на Архістратига Михайла не можна брати в руки гострі предмети й мити голову – це нібито віщує різноманітні неприємності.

Молитва до Архангела Михаїла

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.