У ДТЕК заявили, що електропостачання може не бути по кілька днів, 40% українців – без світла

Під час ефіру каналу ICTV виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук зробив дуже тривожну заяву. За його словами, зараз близько 40% українців залишилися без електропостачання через масовані ракетні удари, яких завдала росія по території України 15 і 17 листопада.

В деяких регіонах електропостачання може не бути по кілька днів, а вмикатимуть його лише на 2-3 години.

“Ситуація дуже складна. Вона контрольована поки що, але складна. Росіяни завдали серйозної шкоди об’єктам передачі – підстанціям, які передають електроенергію з одного району в інший, через які живляться багато областей у центрі й на заході.

Було влучання в одну з теплоелектростанцій, яка перестала працювати через пошкодження. Зараз ситуація така, що по всій країні застосовуються графіки аварійних відключень, деякі області дуже суттєво обмежуються…”.

Частково споживачів заживили, але суттєво зменшити обсяги відключень поки неможливо.

Близько 40% споживачів в Україні зараз без світла. І коли ситуація зміниться, поки сказати неможливо.

За словами Сахарука, частково відновлювальні роботи вже розпочалися, але подекуди ще розбирають завали, часом зруйноване обладнання, у деяких випадках треба розмінувати територію.

“Це дні. Ми зараз будемо, на жаль, говорити не про планові відключення електроенергії, а про планові включення в деяких регіонах, а їх багато. На жаль, кількість годин, протягом яких будуть ці планові включення, – дві-три години, максимум”, – підкреслив виконавчий директор ДТЕК.

Протягом дня 17 листопада більшість вулиць Тернополя також залишилися без електропостачання. Проте, ситуація все ж не настільки критична, як у центральних регіонах, тож є надія, що відключення електроенергії будуть все ж менш тривалими.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.