Ціна полону: У якому стані легендарний захисник Михайло Діанов (ФОТО)

Стало відомо подробиці щодо стану здоров’я звільненого з полону Михайла Діанова.

21 вересня бійця 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ Михайла Діанова звільнили з російського полону.

Михайло Діанов родом з Тернопільщини. Він боронив Маріуполь і був поранений у руку, однак після виходу з “Азовсталі” належної медичної допомоги у полоні не отримав, пише ПІК з посиланням на “Українську правду. Життя”.

Журналістка Віолетта Кіртока опублікувала світлину ушкодженої руки військового.

“Ціна полону. І яскравий доказ «гуманності» наших ворогів. Рука Михайла Діанова, захисника «АзовСТАЛІ», якого звільнили 21 вересня після чотирьох місяців полону. Поранена рука не те що не зрослася. В ній не вистачає 4-х сантиметрів кістки. Лікування і поновлення явно розтягнеться надовго.. Коли я відкрила цей знімок, мені самій стало боляче фізично”, – написала Віолетта на своїй особистій сторінці.

У коментарі “Українській правді. Життя” сестра Михайла Діанова розповіла подробиці про відсутність лікування у полоні та стан здоров’я військового зараз.

“Фізичний стан, звичайно, важкий. А моральний…Михайло дуже сильний. Він безмежно радий, що він повернувся. Каже: йду і дихаю чистим, вільним повітрям. Зараз основне – це поставити його на ноги”, – сказала Альона.
Михайла уже забрали з Чернігівщини, де проходив обмін полоненими. Наразі він перебуває у Київському військовому госпіталі.

“Лікар у військовому госпіталі подивився. Наразі операцію проводити не будуть, але найперше, що йому потрібно – це набрати вагу. Це основне, тому що фізичний стан його не дозволяє зробити йому зараз операцію. Це може бути небезпечно для його здоров’я. Тому він зараз має поправлятися, набиратися сил”, – розповідає Альона.
Після відновлення Михайлу мають прооперувати руку: у ній не вистачає 4 сантиметрів кістки.

Читайте також  Понад пів року вважали зниклим безвісти: На Івано-Франківщині попрощаються з полеглим бійцем Володимиром Токаруком

“У нього є проблема з рукою, може бути загноєння. Далі потрібно зробити операцію, вставити пластину на кістку, тому що в нього не вистачає 4 сантиметрів кістки в руці і це все треба виправляти”, – пояснює жінка.
На окупованих територіях Михайлу, як і багатьом іншим пораненим, не надавали належної медичної допомоги.

“Йому витягнули апарат з руки, без наркозу, без нічого – іржавими пласкогубцями. Витягували цей метал з руки пласкогубцями…Отака була допомога нашим хлопцям”, – розповідає сестра військового.
Побутові речі та одяг Михайло має, але попереду тривале лікування.

“Кардіограма – хороша. Це вже плюс. Але вага… Коли людина втрачає 30% від своєї нормальної ваги, її ж треба набрати”, – додає Альона.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.