До кордону України з Варшави і в зворотному напрямку почне курсувати пасажирський потяг

З пункту пропуску Рава-Руська на українсько-польському кордоні незабаром запустять пасажирські потяги, які курсуватимуть до столиці Польщі.

Потяг за маршрутом Варшава – Рава-Руська планують запустити до Дня Незалежності України. Тож в перший рейс поїзд повинен вирушити уже 24 серпня.

Про це розповів заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко.

“Зараз активно ведуться роботи на залізниці поблизу міста Рава-Руська. Плануємо до Дня Незалежності запустити потяг із Європи, з Польщі, який доїжджатиме до Рави-Руської. Думаю, з 24 серпня курсуватиме поїзд із Варшави до Рави-Руської і, відповідно, наш український поїзд із Рави-Руської, де можна буде пересісти та їхати в тому чи іншому напрямку,
– повідомив він під час брифінгу.

Залізничний пункт пропуску у Раві-Руській не обслуговував пасажирів понад 20 років. Зараз його відновили, облаштувавши колію європейського стандарту, а також ремонтують приміщення самого вокзалу.

Запуск потяга з Варшави до Рави-Руської і назад допоможе розвантажити автомобільні пункти пропуску, а крім цього, добратися до польских міст залізницею можна буде набагато швидше.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.