Kalush Orсhestra відмовилися виступати разом з росіянкою на фестивалі в Чорногорії

Переможці Євробачення 2022 повідомили, що відмовилися від участі в музичному фестивалі Sea Dance Festival у Чорногорії через незгоду організаторів скасувати виступ російської артистки.

На вихідних Kalush Orсhestra звернулися до організаторів фестивалю Sea Dance Festival із вимогою скасувати виступ російської діджейки Ніни Кравіц, адже коли вони давали згоду на участь у фестивалі, у його лайнапі не було російських виконавців. Більш того організатори фестивалю поставили виступ українського гурту в один день із росіянкою, пише НВ.

На звернення українського гурту організатори відповіли відмовою, заявивши, що «музика має бути поза політикою».

«Це є цинічним з їхнього боку в період війни, яку розв’язала росія, підтримувати Україну та легалізувати росіян одночасно», — сказано в заяві Kalush Orсhestra, і нагадали, що їм на зустріч три музичні фестивалі: Дортмундський PollerWiesen, The Crave в Гаазі та Movement Detroit. Вони підтвердили, що Ніна Кравіц більше не виступатиме на їхніх заходах цього літа, опублікувавши заяви в соціальних мережах.

«Ми не будемо виступати з пропутінською російською артисткою на одній сцені. На звернення гурту організатори відмовилися скасовувати виступ Ніни Кравіц. Тому як і обіцяли, скасовуємо свій виступ там», — прокоментував рішеня гурту Kalush Orchestra, його лідер Олег Псюк.

У сторіс Instagram Олег Псюк закликав всіх прихильників, що збиралися приїхати на фестиваль, що послухати Kalush Orсhestra, не купувати квитки на нього.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.