Генерал-лейтенант Сергій Наєв Наєв зробив важливу заяву: чи буде повторний наступ на Київ і про загрозу з Білорусі – всі подробиці

Генерал Наєв зробив важливу заяву: чи буде повторний наступ на Київ і про загрозу з Білорусі.

Генеральний штаб ЗСУ не приховує, що загроза наступу з північного напрямку із території Білорусі зберігається.

Водночас командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв упевнений – до Києва ворог більше не пройде.
Про це він заявив за результатами відвідин ключових позицій у Північній операційній зоні на Київщині, повідомляє пресслужба Командування об’єднаних сил ЗС України.

– Ми проаналізували попередні дії противника на Київському напрямку та, вивчивши цей досвід, передбачили й наші адекватні дії. Оборонні позиції розташовані саме в тих місцях, де найбільша вірогідність наступу ворожих сил, – сказав Наєв.

За словами генерала, комплексна система вогневого ураження, створена біля столиці, передбачає поразку противника на дальніх підступах та у найближчій глибині його бойових порядків.

Наєв повідомив, що армійці на цій ділянці перебувають у постійній взаємодії з підрозділами Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Національної поліції та Служби безпеки України. Усі разом вони працюють на те, щоби зробити наступальні дії ворога неможливими. Причому йдеться не тільки про відбиття прямої атаки, але й про діяльність диверсійно-розвідувальних груп.

Наєв відзначив велику підтримку з боку місцевого населення. Люди, які пережили ворожу окупацію, всіляко допомагають оборонцям та правоохоронцям.

– Впевнений, що ворог цим напрямком більше не пройде. Ми робимо все для того, щоби ця впевненість була реальною, – підсумував командувач.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.