“Я вже на небі”: померла дружина франківського футболіста, яка лікувалася від раку

“Обіймаю вас серцем і хочу сказати вам дякую, завдяки вам, я прожила найкрутіші 4 роки життя, хоча спочатку так багато мені не давали! Я вірю, що мій блог був для вас корисним. Я вже на небі”, – йдеться в її дописі.

Після тривалої боротьби з онкозахворюванням пішла з життя дружина франківського футболіста Віра Бочкур.

Сумну звістку опублікували в мережі “Інстаграм” на сторінці її блогу happyverochka, передає “Галицький кореспондент“.

Жінка тривалий час боролося з цим важким захворюванням. У родині Бочкур діагноз “онкологія” отримали і Віра, і їхній син Максим у 2018 році. Наприкінці 2018 року син подолав рак і після 10 місяців лікування родина повернулася додому. Трохи згодом стало відомо, що лікування допомогло і Вірі. Однак через пів року трапився рецидив.

Їй було необхідне довготривале лікування коштовними препаратами. Тож сім’я оголосила збір коштів і всі небайдужі могли допомогти Вірі.

Жінка переїхала до Німеччини, де останні декілька місяців продовжувала лікуватися. Прогнози лікарів були невтішні, тож у родині було багато розмов про її відхід та похорони.

Декілька тижнів тому Віра Бочкур на своїй сторінці написала, що за прогнозами лікарів вона проживе максимум місяць, але Віра не здавалась морально.

Сьогодні, 30 липня, на її сторінці з’явився допис із звісткою про її смерть:

“Якщо ви читаєте цей пост, то на жаль сталось найгірше… Я завжди думала, що так багато скажу в останньому пості, але коли я почала розуміти, що це може статись скоро, всі слова наче вилетіли… Я хочу, щоб ви запам’ятали мене завжди усміхненою, щасливою, сильною і гарною, як на цьому фото. Я хочу, щоб ви жили тут і зараз, цінували життя, берегли один одного, любили Бога усім серцем, не забували казати “дякую” і ніколи не здавались! Обіймаю вас серцем і хочу сказати вам дякую. Завдяки вам, я прожила найкрутіші 4 роки життя, хоча спочатку так багато мені не давали! Я вірю, що мій блог був для вас корисним. Я вже на небі”, – йдеться в дописі.

Читайте також  "Моя прекрасна, моє серце розбите, спустошене... Ти мала співати сьогодні на конкурсі Вінас в Парижі: трагічно загинула українська співачка

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.