Чому Захід повільно озброює Україну: головні відповіді на питання та роль Путіна

Назріли питання з приводу постачання західного озброєння та військової техніки до України. А разом із ти, чому “бункерний довбак” (тобто Путін) поспішає “всадити” Україну за “стіл перемовин” шляхом нанесення поразки ЗСУ до осені.

Всі ці волання наших не дуже обізнанних громадян на тему “сцикливий Захід не дає нам зброю (мало дає), бо боїться спровокувати Путіна на третю світову війну…”, або ще є різновид – “… вони не хочуть перемоги України”, чи “…чому нам не дали зброю ДО вторгнення?” – лише ЧАСТКОВО мають під собою реальне підгрунття. Тут треба дещо пояснити.

Пояснюємо по пунктах.

Насправді Захід дійсно ПОКИ ЩО не хоче ніякої вагомої заруби з кремлівським добаком. Але не тому, що сциться його насправді, або вважає, що він нібито сАмашЄдший й може бахнути “ядрьоною головкою”. А зовсім з іншої, набагато простішої причини… Оборонна сфера в країнах Заходу ДО вторгнення була у вкарай занедбанному стані. Наведемо лише два факти для розуміння рівню цього занепаду.
1. Ще до недавна Велика Британия за 8 днів не дуже інтенсивних військових навчань примудрялася вистрілювати УВЕСЬ свій стратегічний запас артиллерійських снарядів. Аналогичні запаси США, протягом останніх 5-и років були скорочені на 50%, а в американському парламенті вже який рік намагаються осмислити “вкрай ганебний” стан їхніх ядерних сил. Про стан Бундесверу та армії Франції, я навіть не згадую (остання доповідь у бундестагу на тему сучасного стану німецького війська була названа тамтешніми журналістами не інакше, як скандал). Рішення Шольца витратити близько 100 млрд. євро на Бундесвер протягом найближчих 5-и років “звалилося” на німців не на порожньому місці.

Про решту, я навіть не згадую…

Читайте також  Зeлeнcький нeспoдiвано звернувся до українців: мережа бурхливо відреагувала на ролик(ВІДЕО)

2. Останні роки, Захід вперто та послідовно СКОРОЧУВАВ свій оборонний потенціал – від кількості боєздатних “юнітів”, до системних підприємств та організацій, здатних озброїти, спорядити та підготувати цих юнітів У ЗНАЧНІЙ (тобто стратегічній) кількості.
Причини, через які так сталося і чому ОПК колективного Заходу опинився у становищі, через яке дідуган Байден вимушений особисто пертися на завод, де виробляють “Джевліни”, щоб стимулювати його, різноманітні та вагомі… Але на них зараз зупинятися не будемо, бо не в них справа.

Я це все веду до того, що у такий ситуаціх Заходу немає ніякого резону загризатися із кремлівським довбаком. Просто тому, що у стратегічному сенсі він ПОКИ не може відреагувати на його зазіхання НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ. Його військовий потенціал так, переважає відповідний россійський… АЛЕ НЕДОСТАТНЬОЮ МІРОЮ, зважаючи ще на наявність зазіхань на світове лідерство китайских “товаришів”, та необхідність періодично навішувати фігурних ляпасів різного роду Башарам Асадам та різним там північно-корейским Кімам…

Довбак про це знав, тому і поспішив із нападом на Україну, сподіваючись, що реакція Заходу буде кволою та виключно формальною, а йому, “доки сприятлива обстановка”, вдасться вирішити головне свое питання – “відродити россійську супердержаву”.

Але він помилився… І помилився у головному, тобто у стратегічному відношенні. Захід (або краще сказати, ті хто там головний) насправді НІКОЛИ не сповідував ілюзій на рахунок Кремля. Вони цих чортів вивчили й знали досконало. І В НИХ по відношенню до цих “скрепанутих месіанців” БУВ ПЛАН.

Україна – то лише привід вступити з ними у двобій й так, щоб Кремль та довбак при цьому стали для світу АБСОЛЮТНИМ ЗЛОМ, але для цього ще рано. Захід тількі-но ПОЧАВ ВІДНОВЛЮВАТИ свою (власну) військову міць на тому рівні, яка розчавить цього довбака швидко, невідворотньо й гарантовано…

Читайте також  Франківські чиновники з лопатами прибирали місто від снігу

Кому цікаво – подивіться динаміку оборонних бюджетів та обсяги держзамовлень у оборонній сфері ключових країн Заходу. Якраз до осені (а в окремих випадках у наступному році), вони вийдуть на “проектні потужності” (найцікавіше, що ці зміни на Заході почалися ДО початку вторгнення кремлівських телепнів на наші терени).

Тому нам зараз дають зброю та спорядження (які МОЖУТЬ дати), аби ми тільки трималися і не здулися. Що, до речі, ми, на подив Заходу, робимо переважаючими темпами з цими жалюгідними обсягами ОВТ, які вони нам передають. Не обмежуючись впертою обороною, а іноді роздаючи кремлівському стаду гучних та відчутних ляпасів… Як оце було під Києвом.

Пригадайте, спочатку було лише те, що ДУЖЕ ЗРУЧНО підходило для активної партизанської війни (розвідка та експерти Заходу свого часу помилилися і не вірили в стійкість України, точніше – у її здатність зберегтися під кремлівською навалою, як цілісна та централізована держава). Теми з ППО, далекобійними (більш-меньш) ракетами, гаубицями та бронетехнікою з’явилися лише тоді, коли на Заході зрозуміли: “Ти ба, які вперті!”

А тепер головні питання українців до умовного Заходу та його умовні відповіді.

“Чому не давали зброю ДО навали, якщо знали зазаделегідь?” – Бо нізя було, ми були не готові до прямої конфронтації з довбаком з різних причин.

“Чому зараз даєте мало?” – Бо самим ПОКИ ЩО не вистачає…

“Коли дасте більше?” – Коли розженемо свій ВПК до проектних потужностей, щоб можна було довбака ГАРАНТОВАНО закатати у асфальт… Тому поки тримайтеся, ось вам трохи “для підтримки штанів”.

Ось звідки заяви цілого ряду офіційних осіб Заходу, включаючи осіб “першого ряду”, про довготривалу війну й борьбу з агресором.
У цій схемі одне погане для нас – все це оплачується та підтримується ціною жертв України, її народу…

Читайте також  Пророчі слова Хаяла Алекперова збуваються: про що попереджав екстрасенс

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА: