До уваги прикарпатців: кому передавати показники лічильника, якщо змінився постачальник газу

На початку червня прикарпатців поінформували, що споживачів газу, які мали договори на постачання із компанією ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», з 1 травня, відповідно до розпорядження Кабміну, автоматично переведено до «постачальника останньої надії» (ПОН) — «Нафтогаз України».

У зв’язку з цим, у багатьох споживачів виникли питання – якій компанії передавати показання лічильника.

Незалежно, хто є вашим постачальником газу, «Нафтогаз України» чи будь-яка інша компанія показники лічильника необхідно передавати газорозподільній компанії «Івано-Франківськгаз». Облік газу – це компетенція винятково «Івано-Франківськгазу». Усі показники розміщуються на інформаційній платформі оператора газотранспортної системи, до якої мають доступ усі постачальники. Відповідно до цих даних, вони здійснюють нарахування за спожитий газ.

Про це інформує “Галку” пресслужба “Івано-Франківськгазу”.

Передавати показники необхідно щомісяця з 1 по 5 число зручним для вас способом. Детальніше про способи передачі показань читайте за посиланням https://bit.ly/3NcfKvu.

“Окрім того, незалежно, яка компанія здійснює постачання газу, «Івано-Франківськгаз» (в межах своєї ліцензійної діяльності) забезпечує безперебійний та безаварійний розподіл газу понад 420 тисячам споживачів. У послугу з розподілу входить забезпечення діяльності аварійно-диспетчерської служби, яка щоденно 24 години на добу 7 днів на тиждень ліквідовує витоки газу, а також ремонт та заміна газопроводів, обслуговування газорегуляторних та шафових регуляторних пунктів, які понижають і підтримують необхідний тиск в мережах, повірка та ремонт газових лічильників тощо”, – йдеться в повідомленні.

Від постійного виконання цих робіт залежить наявність газу у помешканнях споживачів. Ці роботи фінансуються з тарифу за доставку (розподіл) газу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.