Відпустка скасовується: курорти більшості європейських країн тепер закриті для росіян

Санкції, введені у відповідь на вторгнення РФ в Україну, продовжують знижувати рівень життя пересічних громадян Росії.

Після відходу з ринку країни-агресора багатьох мережевих брендів, під загрозою зриву опинився і літній відпочинок росіян. Які країни готові приймати на своїх курортах громадян РФ, розповіли журналісти програми Гроші.

Більшість країн ЄС закрили небо для російської авіації. Крім того, видача віз до Європи громадянам РФ в даний момент або негласно припинена, або затягується через жорсткі вимоги.

На тлі такої кризи багато турфірм у Росії змушені були закритися, а Ростуризм рекомендував росіянам відмовитися від відвідування країн, які запровадили санкції проти РФ.

“Фактично зарубіжні курорти стали для росіян недоступними. Ситуація настільки патова, що РФ ухвалила рішення офіційно вийти зі Світової туристичної організації та зосередитися на внутрішньому туризмі”, – зазначають “Гроші”.

Чи не єдині два напрями, поки що доступні для пересічних громадян Росії – Туреччина та Єгипет.

Відпочинок у Туреччині для росіян подорожчав суттєво. Тепер за тижневий тур їм доведеться викласти по 2 тисячі доларів на людину. Раніше за ці гроші росіяни могли відпочити на Балі.

З Єгиптом також не все так просто. Туди тепер доводиться добиратися не 3, а 7 годин, облітаючи багато країн. А ціна на місцевий сервіс не набагато нижча за турецькі курорти.

За прогнозами російських турагентів, цього року кількість туристів, які зможуть собі дозволити закордонний відпочинок, скоротиться у 10, а то й у 20 разів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.