Міністр оборони Резніков озвучив свою надію щодо термінів закінчення агресії Росії проти України. Прогнози міністра оптимістичні

Міністр оборони Резніков озвучив свою надію щодо термінів закінчення агресії Росії проти України.

Міністр оборони Олексій Резніков поділився мвоїми оптимістичними прогнозами, що активні бойові дії між Збройними силами України та російськими окупаційними війська припиняться до кінця 2022 року.

Про це він сказав під час виступу на Міжнародному безпековому форумі GLOBSEC-2022 в Братиславі.
– Росія продовжує докладати зусиль з окупації всієї нашої держави. Наразі неможливо передбачити, коли закінчиться війна, але мої оптимістичні прогнози, що це реально зробити ще цього року.

Зокрема, Резніков нагадав присутнім на форумі у Братиславі, що плани Кремля ґрунтуються на переконанні в тому, що всі землі довкола Росії є “їхніми”, тому їх треба “повернути”. Міністр додав, що наступними жертвами російської військової агресії стануть Польща, країни Балтії, Словаччина та інші, якщо Україна з партнерами не зупинить Росію й не ослабить її військову міць.

Міністр Оборони України зазначив, що російська армія засвідчила всьому світові, що її образ як “другої армії світу” виявився хибним.

Резніков наполіг, що на саміті НАТО в Мадриді варто долучити Україну в стратегію Альянсу на наступні 10 років, бо це в інтересах усього цивілізованого світу. На думку міністра, НАТО слід почати процес долучення України до Альянсу де-факто, якщо це поки неможливо здійснити де-юре.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.