РФ планує залучити до війни проти України студентів із ОРДЛО – Генштаб

Російські військові продовжують порушувати міжнародне право на захоплених територіях України. Попри Женевські конвенції, вони хочуть залучити до бойових дій студентів з ОРДЛО.

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ. Там зазначили, що таке рішення окупанти ухвалили через брак мобілізаційного ресурсу.

“За відсутністю мобілізаційного ресурсу на тимчасово окупованих територіях Донецької області окупаційне військове командування планує залучити до бойових дій студентів вищих закладів освіти”, – сказано в повідомленні.

Зазначимо, раніше у місті Ровеньки Луганської області дружини “мобілізованих” вийшли на стихійний мітинг. Вони поскаржилися, що їхніх чоловіків кинули на поле бою і вимагали зустрічі з ватажком “ЛНР”.

Але, за словами журналіста Дениса Казанського, старання жінок із ОРДЛО марні. Адже лідер луганських бойовиків Леонід Пасічник – просто “смоляне опудало”, він нічого не вирішує і ніяк не може їм допомогти, навіть якби й хотів цього.

“Рішення приймаються в Росії. І як я вже не раз писав – жителі Донбасу для російської влади просто дешевий витратний матеріал, який нікому не шкода”, – додав журналіст.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.