Треба показати світу, що відбувалось тут, – президент Зеленський приїхав у Бучу

Президент Зеленський приїхав у Бучу на Київщині. Саме там кілька днів тому знайшли моторошні свідчення звірств російської армії. Глава держави поспілкувався з місцевими жителями.


Глава держави оглянув дорогу, на якій була знищена військова техніка, інформує 24 канал. Приділив час глава держави й спілкуванню з волонтерами, які зараз допомагають у місті.

Президент впевнений: те, що робить Росія, – геноцид
Зеленський наголосив, що те, що робить Росія на українській землі, є геноцидом та воєнним злочином. Дуже важливо, каже президент, що у Бучі присутня преса.

Ми дуже хочемо, щоб ви показали світу, що відбувалось тут, що робили російські військові,
– зазначив президент.

Головне, зауважив Зеленський, що світ має побачити, – це боротьба мирного населення. Люди, живучи без води та їжі, дають відсіч російським окупантам. Президент каже, він не може навіть підібрати слів, які неймовірні люди тут живуть. Для цього з ними треба спілкуватись.

Зверніть увагу! Зеленський зауважив, що побачене у Бучі характеризує російських військових, які ставляться до людей гірше, аніж до тварин.
Тисячі людей були закатовані, – Зеленські
Тисячі людей були закатовані, відрубані кінцівки, зґвалтовані жінки, вбиті діти. Це і є геноцид,
– сказав президент України.

Попри це, перемовини з агресором треба вести, аби знайти шлях до миру. Чим довше Росія затягує зустріч – тим гірше для Москви та і для ситуації загалом. Дуже складно говорити з представниками агресора, коли бачиш, що вони творили. Але діалог має бути.

Україна має отримати мир. Ми у Європі 21 століття. Ми достойні миру: це довели військові й народ. Повинна бути перемога, а перемога має бути в дипломатичному форматі паралельно з військовими зусиллями,
– пояснив глава держави.

Читайте також  “Боже, якщо я відійду у інший світ, відправ мене до раю, в пеклі я вже був”: напис на шоломі добровольця, який воює за Україну (фото)

Президент пояснив і своє запрошення Ангелі Меркель та Ніколя Саркозі. Він зазначив, що у свій час ці політики були під впливом Росії. Всі історії про “відкриті двері НАТО” залишились лише на словах через позицію певних європейських лідерів.

У ЄС посилюватимуть санкції проти Росії після побаченого у Бучі
Зазначимо, що на моторошні фото з Бучі уже відреагували європейські лідери. ЄС виступив з офіційною реакцією, у якій гостро засудив те, що чинять російські військові. Брюссель терміново приступив до підготовки нових санкцій проти держави-агресорки.

Президент Зеленський в Бучі: дивіться розмову з журналістами

 

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА: