“Хворобу почав супроводжувати нестерпний біль, унікальна ознака сигналізує про руйнацію тіла”: медики про штам “Омікрон”

Зі шаленою швидкістю штам “Омікрон” шириться Україною, викликаючи в інфікованих серйозні симптоми і жахливі ускладнення.

Медики зазначають, що заразність вірусу – колосальна, а підступність проявів може ввести в оману навіть найдосвідченіших професіоналів, адже трагедії можуть передувати геть незначні симптоми. Простих українців цікавить загрозливість і поширеність ряду відчуттів, часто дуже болючих, з якими доводиться стикатися інфікованим. Медики вказують на те, що при належному ставленні до свого здоров’я нестерпних ознак хвороби можна уникнути.

Однією з ознак штаму “Омікрон” у хворих є прояв “болю у вусі”. Лікарка Людмила Раковська вказує на те, що так проявляється ускладнення, спричинене вірусом, тому не можна вважати це явище саме симптомом.

Також штам “Омікрон” особливо активно вражає дітей, точніше у них частіше проявляють симптоми, від яких раніше потерпали саме дорослі.

Детальніше дивіться у відео “Факти, ICTV”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.