“В “Омікрона” лише одна ціль”: лікарі розповіли, як розпізнати хворобу ще до ПЛР-тесту

Згідно з попередніми даними, отриманих під час досліджень та спостереження за хворими, час, необхідний для появи симптомів у інфікованої людини після зараження “Омікроном”, може бути меншим, ніж це було із попередніми штамами, коли симптоми хвороби могли з’являтися лише через тиждень.

Дуже заразний вірус, такий як штам “Омікрон” матиме менший інкубаційний період, оскільки, його мета, зрештою, – заразити якомога більше людей і якомога швидше.

Фахівець із інфекційних захворювань, член консультативного комітету з практики імунізації та вакцинолог з Atrium Health Wake Forest Baptist у Північній Кароліні доктор Кетрін Полінг в своєму інтерв’ю для телеканалу NBC News назвала найпоширеніші симптоми нового штаму: “Кашель, закладеність носа, нежить, сильний головний біль і втома – мабуть, найбільш характерні симптоми варіанта “Омікрон”, – зазначила жінка.

Іноді, розпізнати “Омікрон” можна ще до того, як це підтвердить ПЛР-тестування. Ознаки хвороби можуть з’являтися вже через день-два з моменту інфікування. Одними з перших ознак є біль в горлі та часте чхання, що і стало головною причиною швидкого поширення вірусу.

Якщо Ви запідозили у себе коронавірус, або контактували із хворою людиною, у якої підтверджено COVID-19,негайно самоізолюйтеся та зверніться до сімейного лікаря для запису на ПЛР-тестування.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.