“Ніхто не очікував таких жахливих симптомів, два віруси почали заражати одночасно”: медики про штам “Омікрон” і грип

Штам “Омікрон” продовжує стрімко поширюватися світом і Україною, інфікуючи з величезною швидкістю величезну кількість людей. Медики інформують про важкі симптоми та ускладнення. А найгірше – почали фіксувати випадки зараження відразу двома вірусами.

Як інформує “Obozrevatel”, директорка Каталонської служби охорони здоров’я Джемма Крейвінкель розповіла, що в Іспанії почали фіксувати флурон. Це сталося практично відразу після того, як про подібний випадок зараження заявили в Ізраїлі.

“Флурон” – це подвійне зараження COVID-19 та грипом. Люди почали хворіти одночасно на дві інфекції, оскільки став циркулювати сезонний грип.

Джемма Крейвінкель пояснила, що ці два захворювання вражають верхні дихальні шляхи, наражаючи на ризик населення з ослабленою імунною системою. Це турбує медиків, оскільки поки що невелика кількість подібних заражень не дає уявлення про те, як поводитиметься ця комбінація інфекцій.

Водночас медикиня зазначила, що випадки флурону, які зафіксовані в Іспанії, мають легкий характер захворювання.

Зі свого боку Рафаель Кантон, керівник служби мікробіології університетської лікарні Рамон-і-Кахаль у Мадриді, розповів, що коінфекція виникає, коли людина, яка вже була інфікована одним мікроорганізмом, зустрічається з іншою.

В Ізраїлі склали список симптомів, які виникають під час одночасного зараження двома інфекціями. Так, згідно зі спостереженнями ізраїльських медиків, у більшості пацієнтів із позитивним результатом тесту на грип та коронавірус спостерігалися:

висока температура;

ломота в тілі;

кашель;

чхання;

біль у горлі;

задишка;

втома;

головний біль;

нудота;

блювота;

пронос;

висип (спостерігається переважно у дітей).

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.